Wózki 3w1

Wózki dziecięce 3w1 oferowane przez firmę Tutek wyposażone są w szereg rozwiązań i akcesoriów, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Nasze produkty komfortowe są zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Aby maluch mógł swobodnie i wygodnie poznawać świat, ważne jest postawienie na wózek 3 w 1, który został stworzony w najnowszej technologii i z najlepszych jakościowo materiałów. Taki produkt gwarantuje sto procent bezpieczeństwa, co doceniane jest przez naszych Klientów. Dzięki najlepszemu, specjalistycznemu sprzętowi i wykwalifikowanym pracownikom z długoletnim stażem pracy w branży, możemy oferować najwyższej klasy wózki 3w1. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego dziecka!

Wózek dziecięcy 3w1 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wielofunkcyjność oraz zdrowy rozwój pociechy. Nasze produkty posiadają uniwersalną torbę, która doskonale sprawdza się w podróży. Można w niej schować najpotrzebniejsze przedmioty, które zawsze powinniśmy mieć pod ręką, między innymi pieluchy czy butelkę z piciem. Dodatkowo, nasze wózki 3 w 1 posiadają solidny koszyk, w którym możemy umieścić przedmioty ważące maksymalnie do pięciu kilogramów. Zamykany jest on na trwały zamek błyskawiczny. Ponadto, wózek 3w1 posiada uniwersalną moskitierę i folię przeciwdeszczową. Sprzęt zawiera również osłonę na nóżki w spacerówce. Nasze wózki dziecięce 3w1 wyposażone są w niezwykły stabilny fotelik samochodowy. Producent Tutek proponuje najlepszej klasy sprzęt w bardzo korzystnych cenach. Postaw na najlepszy wózek 3w1 dla Twojego dziecka! Dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

Firma nie ponosi odpowiedzialności za nie znaczną rozbieżność rzeczywistych kolorów od prezentowanych na stronie internetowej.

Producent zastrzega sobie prawo do zmian produkcyjnych i poprawek wyboru podyktowanych postępem technologicznym i walorami estetycznymi bez uprzedniego powiadomienia.

Top GDZIE KUPIĆ