Wózek głęboko spacerowy

Obecnie producenci oferują duży wybór wózków dziecięcych o bardzo różnych zastosowaniach. Do wyboru są lekkie wózki spacerowe, tradycyjne wózki z gondola dla niemowląt, które jeszcze nie potrafią siedzieć, a także wózki wielofunkcyjne. Przykładem może być wózek głęboko spacerowy, który łączy w sobie zalety klasycznej gondoli i wygodnej spacerówki.

Funkcjonalny wózek głęboko spacerowy

Dla wielu rodziców zakup wózka z gondolą oraz wózka spacerowego to poważne wyzwanie finansowe. Rozwiązaniem tego dylematu jest wózek głęboko spacerowy, który łączy w sobie obie te funkcje. Jego konstrukcja uwzględnia zarówno tradycyjną, głęboką gondolę, w której można przewozić dziecko już od pierwszych dni życia, ale posiada także siedzisko, po rozłożeniu którego wózek zamienia się w wygodną spacerówkę. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, jedną z najważniejszych jest fakt, że decydując się na wózek wielofunkcyjny nie musimy ponosić kosztów zakupu 2 wózków, a dzięki zastosowaniu tylko jednego stelaża z dwoma nadstawkami spełniającymi różne funkcje, jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu.

Wygoda i styl

Wózek głęboko spacerowy to dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą dać się zaskoczyć nowym wydatkom w momencie, kiedy dziecko zacznie siadać. Wtedy zazwyczaj okazuje się, że wózek głęboki z gondolą jest już nie praktyczny, a w niektórych przypadkach może być nawet niebezpieczny dla malucha, który nauczył się już siadać. Jeżeli zdecydujemy się na zakup wózka wielofunkcyjnego, wystarczy w tym momencie rozwoju dziecka zrezygnować z gondoli i zamontować siedzisko. Warto wybrać wózek głęboko spacerowy o wysokiej jakości, w którym gondola jest wyposażona w wygodny materac dostosowany do potrzeb malucha, np. kokosowy, piankowy lub termoelastyczy. Nie bez znaczenia jest także komfortowe wyprofilowanie siedziska spacerówki oraz możliwość zamontowania go zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. W wersji spacerowej wózek wielofunkcyjny powinien także posiadać wielopunktowe pasy bezpieczeństwa, najlepiej pokryte wierzchnią warstwą z miękkimi ochraniaczami, dzięki którym nasza pociecha będzie mogła podróżować w pełni bezpiecznie.

Top GDZIE KUPIĆ