Wózek dziecięcy Diamos  to nowość w ofercie polskiej marki TUTEK. Zaprojektowany ze szczególną precyzją przez niderlandzkich designerów model miał swoją premierę w czasie tegorocznych Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’Time w Kielcach. Model ten stanowi odpowiedź na oczekiwania rodziców poszukujących rozwiązań funkcjonalnych i zarazem stylowych, które zapewnią dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie spacerów.

Żyjemy szybko, z dzieckiem na ręku załatwiamy codziennie stos spraw, a wózek powinien nam się zmieścić bez trudu do bagażnika miejskiego samochodu. Nowy Diamos  łączy w sobie unikatową linię projektową z solidną budową, estetycznym wyglądem i funkcjonalnymi dodatkami, aby sprostać potrzebom współczesnej rodziny.

Design klasy premium

Do kluczowych cech wózka Diamos Eco Premium należy opatentowany wzór stelaża, który wykończono matowym lakierem wysokiej jakości. Dzięki zwiększonej odporności wykorzystanej powłoki model ten prezentować się będzie efektownie przez długi czas i niezależnie od warunków atmosferycznych. Solidny stelaż stanie się z kolei gwarancją bezpiecznego użytkowania, niezależnie od rodzaju podłoża. Hermetycznie zamknięty system amortyzacji oraz wyposażenie przedniego zawieszenia w system AntiShok podnosi standard bezpieczeństwa, niwelując wstrząsy i chroniąc dziecko na wypadek zderzenia.

Komfort snu dziecka

Drugim z istotnych elementów jest gondola z wbudowanym systemem wpięcia ONE CLICK, pozwalającym na jej szybki montaż i demontaż oraz zmianę modelu z zimowego w letni. Dodatkowym wyposażeniem gondoli jest zapinany na zamek błyskawiczny pokrowiec, chroniący dziecko przed wiatrem i zimnem, zapewniając tym samym komfortowe warunki do snu. Funkcjonalnym uzupełnieniem jest także nieduża kieszonka, idealna do przechowania podręcznych drobiazgów. Profilowany spód gondoli sprawia ponadto, że może pełnić ona rolę kołyski, pomagając

 

Top GDZIE KUPIĆ