Ponad 40 lat doświadczenia

Firma Tutek to ponad czterdzieści lat doświadczenia w produkcji wózków dziecięcych. Niezmienne zaangażowanie, oddanie i wielka troska o nasze produkty spowodowały, że obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród producentów wózków dziecięcych na rynku polskim i europejskim. Tworzymy firmę rodzinną i rodzinne wartości są dla nas najważniejsze. Każdy produkowany przez nas wózek tworzony jest z wielką starannością. Kolejne projekty zaś opracowywane są w oparciu o potrzeby i oczekiwania rodziców oraz w oparciu o komfort i bezpieczeństwo dzieci.

Nieustannie się rozwijamy. Rozwój dotyczy zarówno stosowanych materiałów, technologii i wzornictwa, jak i zespołu, oddziałów i punktów dystrybucji. Tylko w ten sposób możemy poszerzać zakres naszej działalności nieustannie podnosząc również jej jakość. Oczywiście, cały czas dążymy, by zachować przy tym odpowiednio ustabilizowaną cenę. Jakość wiąże się z kosztem, jednak rozumiemy, że młodzi rodzice wydatków mają bardzo wiele, dlatego też dążymy do tego, by nasze ceny zawyżone nie były.

Z przyjemnością porozmawiamy z Wami o naszych produktach, dlatego wszystkich zainteresowanych tematem, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszego maila: biuro@tutek.pl. Wszelkie informacje zwrotne są dla nas niezwykle cenne.

Z poważaniem
Edward Tutakowski

 

 

O Nas

Firma Tutek to polski producent wózków dziecięcych. Oferujemy dla Państwa pociech najlepsze rozwiązania, które znalazły uznanie wśród wielu naszych Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Największym sukcesem firmy Tutek jest Państwa satysfakcja. Jesteśmy kluczowym producentem, jeśli chodzi o nowoczesny i oryginalny wózek dziecięcy. Nasz asortyment wyróżnia się nietuzinkowym designem, najwyższej klasy materiałami, perfekcyjną wygodą, niezwykłym bezpieczeństwem oraz dbaniem o każdy, nawet najmniejszy element. Wózki dziecięce, które oferuje producent Tutek posiadają niepowtarzalne wzornictwo oraz zapewniamy szeroki wybór barw. Jesteśmy sprawdzoną i skuteczną oraz prężnie działającą firmą. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem! Jeśli najlepszy producent wózków dziecięcych, to tylko firma Tutek!

Producent wózków dzięcięcych Tutek – najlepsze rozwiązanie dla Twojego dziecka!

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć najlepszy i nowoczesny wózek dziecięcy. Priorytetem jest dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo maluchów. Producent wózków dziecięcych Tutek posiada wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Eksperci służą pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa pociech. Zapewniamy, że nasze wózki spacerowe gwarantują niezwykły komfort i czystą przyjemność z podróżowania. Producent Tutek zapewnia wielofunkcyjne wózki dziecięce, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Gwarantujemy bardzo duży wybór tego typu sprzętu. Nasze wózki dziecięce zdobyły wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Zapewniamy, że wózki dziecięce oferowane przez inne firmy nie spełnią Państwa wszystkich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Producent Tutek proponuje nowoczesne wózki dziecięce w bardzo korzystnych cenach!

Nagrody i wyróżnienia

Nasze starania i dbałość o wysoką jakość zostały docenione nie tylko przez klientów, którzy wraz z kolejnym dzieckiem wracają po kolejny wózek. Nasze oddanie produkcji wózków bezpiecznych, wygodnych i estetycznych zostało docenione przez Fundację Qualitas, która od pięciu lat przyznaje różnym rodzajom naszych wózków tytuł jakości roku. Jako dwukrotny laureat nagrody otrzymaliśmy również Brązowy laur w 2013. Dzięki wyróżnieniu naszych kolejnych wózków otrzymaliśmy w 2014 nagrodę Jakość Roku 2015 oraz Srebrny laur, a w latach następnych nasze kolejne produkty pozwoliły nam zyskać nawet Złoty medal. Z każdego przyznanego nam wyróżnienia jesteśmy niebywale dumni.

Top GDZIE KUPIĆ