Jestesmy z wami od pierwszych dni

O nas

Od czterdziestu lat firma TUTEK zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów dziecięcych, przede wszystkim wózków dziecięcych.

Tutek jestesmy z wamiOd 1973
roku firma funkcjonowała w Warszawie na ul. Targowej 41, będąc jednocześnie producentem i sklepem z wózkami. Rosnący popyt spowodował przeniesienie produkcji do Stromca niedaleko Radomia, gdzie do dzisiejszego dnia powstają nasze produkty.
Satysfakcja i zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego stale udoskonalamy i podnosimy jakość wyrobów.
Chcąc zaspokoić potrzeby rynku rozbudowujemy zakład produkcyjny jak i wprowadzamy sprawdzone systemy organizacji pracy tak by wzrost produkcji podążał w parze z jak najwyższą jakością. Staramy się, aby nasze produkty odpowiadały najnowszym trendom i wymogom bezpieczeństwa, mając jednocześnie na uwadze by pozostały na odpowiednim poziomie cenowym gwarantującym najlepszą relację cena/jakość.
Bezpieczeństwo i jakość wózków dziecięcych TUTEK jest potwierdzona europejskim certyfikatem EN 1888. W roku 2013 wózki Grander i T-Ambero zostały uhonorowane tytułem "Jakość Roku 2012" w kategorii "Produkt roku". Rok później tą samą nagrodę "Jakość Roku 2013" otrzymały T-ambero i Turran Eco, a firma Tutek została uhonorowana godłem "Jakość Roku Brąz" jako dwukrotny laureat nagród przyznawanych przez Fundację Qualitas.
Obecnie TUTEK to jedna z najlepiej rozpoznawanych i najbardziej poszukiwanych marek na polskim rynku wózków dziecięcych. Dzięki aktywnej polityce marketingowej firmy jesteśmy obecni we wszystkich krajach Europy, trwa równiez nasza ekspansja na inne rynki świata.

Wszelkie uwagi, sugestie prosimy kierować na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Pytania nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi, a dostarczone informacje pozwolą jeszcze dokładniej dopasować naszą ofertę do potrzeb najważniejszych dla nas klientów czyli Państwa dzieci!

Z poważaniem
Edward Tutakowski

<< Powrót do listy produktów
Odwiedź nas na:
fb yt

TUTEK.PL Stromiec k/Radomia,

ul. Białobrzeska 5, tel.: +48 48 619-10-25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright 2012 © Maxus Net Communication

E-mail 
Temat 
Treść 
 ftkercut 
  Wyślij mi kopie