Nasza kolekcja

Przejrzyj kolekcję opracowanych przez nas wózków dziecięcych i sprawdź, który będzie najlepszy dla Twojego dziecka. Poznaj ich stylistykę oraz funkcjonalności i zdecyduj, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

TUTEK – producent wózków

Od ponad czterdziestu lat z niezwykłą pasją i zaangażowaniem tworzymy coraz to nowsze kolekcje i modele, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz ich małych podopiecznych. Jesteśmy firmą rodzinną, dla której największą wartością i celem nadrzędnym jest komfort dziecka, jego bezpieczeństwo oraz zdrowy rozwój. W swoich działaniach stawiamy na nieustanną ekspansję.

Zobacz więcej…

Firmę Tutek cechuje rzetelność, terminowość oraz niezwykła skuteczność. Nasze wózki dziecięce tworzone są w oparciu o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy komfort oraz odpowiednie bezpieczeństwo Państwa pociechom. Wózki spacerowe wykonywane są przez naszych wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dodatkowo, systematycznie inwestujemy w najlepszy, dostępny sprzęt. Jesteśmy innowacyjną firmą, która cały czas dąży do rozwoju. Oferujemy świadczenia w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Nasze wózki 3w1 są bezkonkurencyjne na rynku! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Tutek! Wózek 3 w 1 – zachęcamy do sprawdzenia zalet naszych produktów!

Opinie klientów

Firma Tutek - najwyższej jakości, komfortowe i bezpieczne produkty

Wózek dziecięcy jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego malucha. Naszą misją jest zagwarantowanie małym użytkownikom największejmożliwej wygody. Stworzyliśmy funkcjonalne wózki dziecięce 3w1. Stabilne kółka umożliwiają pokonywanie nierównych nawierzchni występujących na drodze iamortyzują trzęsienia. Nasze wózki dziecięce 3w1odporne są również na wilgoć. Oferowane produkty posiadają wiele praktycznych kieszonek, które pozwalają na przechowywanie w nich niezbędnych przedmiotów, między innymi pieluch czy smoczka. Nasze wózki dziecięce zostały docenione przez wielu Klientów. Proponujemy produkty z najwyższej półki w bardzo korzystnych cenach. Nasz wózek dziecięcy 3w1 posiada regulowane elementy pozwalające dostosować kształt i wysokość wózka do potrzeb użytkowników. Oferujemy też modny i oryginalny wózek retro czy wózek parasolka.

Nagrody i wyróżnienia

Rokrocznie dajemy z siebie wszystko, by zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, by wybierane przez nas materiały były bezpieczne, trwałe i przyjazne dla dzieci, a proces produkcji odbywał się pod ścisłym nadzorem, realizując najwyższe standardy i oczekiwania. Tak ciężka praca zyskała uznanie i została doceniona w oczach nie tylko klientów. Potwierdzeniem tego jest certyfikat „Jakość Roku” otrzymywany przez nas już od pięciu lat.

ZOBACZ WIĘCEJ

tutek nagrody
tutek gdzie kupić

Gdzie kupić?

Oferowane przez nas wózki i akcesoria dostępne są na terenie całej Polski. Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana naszą propozycją, sprawdź, które ze sklepów w Twojej okolicy mają nasze wózki w swojej ofercie produktowej. Z przyjemnością pomożemy Ci w tych poszukiwaniach. Wystarczy, że w tej sprawie się do nas zwrócisz.

ZOBACZ WIĘCEJ

Top GDZIE KUPIĆ